HAYIRSEVER İŞADAMI DOĞAN ÇELİKTEN ALKIŞLANACAK HAREKET

Birçok kurum kuruluş ve ihtiyaç sahibine yaptığı bağış ve yardımlar ile tanınan işadamı Doğan Çelik bu defa Büyükçekmecedeki engellilere el uzattı. Hayırsever kimliği ile tanınan Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Doğan Çelik, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün himayesinde gerçekleştirilen , engelliler yararına düzenenlenen yardım kampanyasında 15 adet tekerlikli sandalye hediye etti.

HAYIRSEVER İŞADAMI DOĞAN ÇELİKTEN ALKIŞLANACAK HAREKET
10 Mart 2021 - 18:47


UMUT IŞIĞI OLALIM
 
Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde teslim töreninde açıklama yapan işadamı Doğan Çelik, " Engelli kardeşlerimize elimden geldiği kadar destek vermeye çalışıyorum, unutmayın ki her sağlıklı birey birer engelli adayıdır, bu tür kampanyaların daha çok çoğalması gerektiğini ne kadar çok yardıma muhtaç vatandaşımıza el verirsek onlar için umut ışığı olacaktır"dedi.

 
ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM
 
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün yapılan bağışlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren bir konuşma yaptı.
 
Başkan Akgün '' ilçemizde yaşayan  işadamı kardeşim Doğan Çelik kardeşime engelli vatandaşlarımız adına sonsuz teşekkür ediyorum '' diyerek plaket takdim etti.. 
 
Hasan Akgün '' İlçemizde düzenlenen her kampanyamıza destek veren işadamı kardeşim Doğan Çelik gibi insanların artmasını diliyorum. Bugün burada bu tekerlekli sandalyeler sayesinde 15 kardeşimiz rahat edecek.” diyerek bu bağışların ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti.
 
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “İlçemizde ikamet eden engelli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini elimizden geldiğince karşılamaya çalışıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarının karşılanması ve tedavi gereksinimleri gibi konularda Doğan Çelik gibi duyarlı işadamlarımıza ihtayacımız var '' dedi.

Doğan Çelik 15 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti. | Cine5 Tv Magazin
 
Engelli kardeşlerimizin  her zaman yanlarındayız ve destek veriyoruz.
 
Akgün'' Bu kapsamda vatandaşımızdan gelen engelli aracı taleplerine Doğan Çelik kardeşimizin 15 tekerlekli sandalye bağışı ile hemen yerine getirdik.Bu bağışlar ile engelli kardeşlerimizin hayatına olumlu bir katkı yapıp onlara bir nebze daha rahat hareket edebileceklerini düşünüyoruz ,ilçemizin hayırsever insanlarının bu yardımlara önemli katkıları ayrıca  bizleri çok mutlu ediyor'' dedi. 


 
Doğan Çelik'ler artmalı çağrısı ''engelli bireylere umut olacak ''
 
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün tarafından Büyük Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Doğan Çelik’e yardımlarından dolayı  plaket takdim etmesi ile bu anlamlı organizasyon amacına ulaşmış oldu.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum